VAARSCHEMA ZONDAG 16 JUNI 2019
 STARTTIJD  BAAN 1  BAAN 2  BAAN 3
10.45 Wilhelminaschool Basisschool De Goede Herder
10.45 Dweilorkest Navenant Helmond Rawazzi
11.14 HZV Lutra team 2 HZV Lutra team 1 Team Satemeeerpels
11.24 Lions Peelland OBS ’t Hout
11.24 Keiebijters Zanggroep Pabo
11.38 Boten Anna HUP Doe maar wa
11.48 Mondomijn & Mondorijk De Natte Mossel
11.48 Fam. Swinkels OBS Brandevoort
12.02 RKSV Mulo Helder Helmond & Friends Monday Night Soul Crew
12.12 Vakcollege Helmond Quartier van Peellandt
12.12 Refuse to Sink CV De Houtse Kluppels
12.26 ROC ter Aa team 1 ROC ter Aa team 2 Keyserinnedael/Zorgboog
12.36 Harmonie Amicitia Helmond Helicon MBO Helmond
12.36 Dat wordt niks Scouting Leonardus
12.50 Chemical Brothers Kabaal op het kanaal
13.00 Kies wijs, kies Deltawijs Carolus Borromeus College
13.00 Lambardi Primos y Primas
PAUZE (20 min.)
13.10 Doe maar wa HZV Lutra team 1
13.10 Team Satemeeerpels RKSV Mulo
13.33 Basisschool De Goede Herder Lions Peelland Dweilorkest Navenant Helmond
13.43 HUP HZV Lutra team 2
13.43 Helder Helmond & Friends Boten Anna
13.56 Zanggroep Pabo Wilhelminaschool OBS ’t Hout
14.06 Monday Night Soul Crew ROC ter Aa team 1
14.06 ROC ter Aa team 2 De Natte Mossel
14.19 Rawazzi Keiebijters Mondomijn & Mondorijk
14.19 Keyserinnedael/Zorgboog Vakcollege Helmond
14.29 OBS Brandevoort CV De Houtse Kluppels
14.42 Quartier van Peellandt Fam. Swinkels Refuse to Sink
14.52 Helicon MBO Helmond Kabaal op het kanaal
14.52 Scouting Leonardus Carolus Borromeus College
15.05 Primos y Primas Dat wordt niks
15.15 Chemical Brothers Harmonie Amicitia Helmond
15.15 Lambardi Kies wijs, kies Deltawijs
PAUZE (15 min.)
15.30 HZV Lutra team 1 Boten Anna
15.30 Team Satemeeerpels Doe maar wa
15.53 De Natte Mossel Vakcollege Helmond OBS Brandevoort
16.03 Helder Helmond & Friends HZV Lutra team 2
16.03 HUP RKSV Mulo
16.16 CV De Houtse Kluppels Helicon MBO Helmond Chemical Brothers
16.16 Basisschool De Goede Herder ROC ter Aa team 1
16.26 Monday Night Soul Crew Keyserinnedael/Zorgboog
16.39 Scouting Leonardus Kies wijs, kies Deltawijs Harmonie Amicitia Helmond
16.49 ROC ter Aa team 2 Lions Peelland
16.49 Rawazzi Zanggroep Pabo
17.02 Kabaal op het kanaal Carolus Borromeus College
17.12 Wilhelminaschool Primos y Primas
17.12 Dweilorkest Navenant Helmond OBS ’t Hout
17.25 Mondomijn & Mondorijk Refuse to Sink
17.35 Dat wordt niks Quartier van Peellandt
17.35 Fam. Swinkels Keiebijters Lambardi
18.00 uur – HALVE FINALE 1
18.02 uur – HALVE FINALE 2
18.20 uur – FINALE
19.00 uur UITSLAG DRAKENBOOTFESTIVAL EN LOTERIJ 2019

AANSLUITEND

LIVE MUZIEK MAINSTAGE