VAARSCHEMA ZATERDAG 2 JUNI 2018
 STARTTIJD  BAAN 1  BAAN 2  BAAN 3
11.00 uur
(10.45 instappen)
Aben en Slag Advocaten Nedschroef Helmond B.V. team 1
11.00
(10.45 instappen)
Nedschroef Herentals Dixap
11.14 AAE B.V. Team 1 Bavaria Bouwbedrijf Van den Heuvel
11.24 Nedschroef Helmond B.V. team 2 SMF Tools B.V.
11.24 CB Fashion Cialona Expo B.V.
11.38 De Zorgboog Elkerliek Ziekenhuis – geboorte en kind AAE B.V. Team 2
11.48 E-Quest Automatisering Formula Air
11.48 Franke Nederland B.V. GE Healthcare
12.02 Goorts en Coppens Advocaten & adv. IntoAction Jens BV
12.12 Kimmenade Nederland B.V. De Wit B.V.  Team 1
12.12 Kuipers Ecopartners B.V. Netwerkclub 0492
12.26 Mannesmann Oro De Wit B.V.  Team 2
12.36 Rivez Assurantiën Steega Interior
12.36 Senzer groen Projecten Trivent Accountants & Belastingadviseurs
12.50 Spierings Smurfit Kappa van Dam
12.50 Wesselman Accountans & adviseurs Senzer
PAUZE (20 min.)
13.20
(13.10 instappen)
AAE B.V. Team 2 AAE B.V. Team 1
13.20
(13.10 instappen)
Bouwbedrijf Van den Heuvel Goorts en Coppens Advocaten & adv.
13.33 Nedschroef Helmond B.V. team 1 Nedschroef Helmond B.V. team 2 Nedschroef Herentals
13.43 Elkerliek Ziekenhuis – geboorte en kind Bavaria
13.43 IntoAction De Zorgboog
13.56 SMF Tools B.V. Aben en Slag Advocaten CB Fashion
14.06 Jens BV Mannesmann
14.06 Oro Formula Air
14.19 Dixap Cialona Expo B.V. E-Quest Automatisering
14.19 De Wit B.V.  Team 1 De Wit B.V.  Team 2
14.29 GE Healthcare Netwerkclub 0492
14.42 Kimmenade Nederland B.V. Franke Nederland B.V. Kuipers Ecopartners B.V.
14.52 Rivez Assurantiën Smurfit Kappa van Dam
14.52 Senzer Senzer groen Projecten
15.05 Steega Interior Spierings
15.15 Trivent Accountants & Belastingadviseurs Wesselman Accountans & adviseurs
PAUZE (20 min.)
15.45
(15.35 instappen)
AAE B.V. Team 1 De Zorgboog
15.45
(15.35 instappen)
Bouwbedrijf Van den Heuvel AAE B.V. Team 2
15.58 Formula Air De Wit B.V.  Team 1 GE Healthcare
16.08 Bavaria IntoAction
16.08 Elkerliek Ziekenhuis – geboorte en kind Goorts en Coppens Advocaten & adv.
16.21 Netwerkclub 0492 Rivez Assurantiën Spierings
16.31 Nedschroef Helmond B.V. team 1 Mannesmann
16.31 Jens BV De Wit B.V.  Team 2
16.44 Steega Interior Wesselman Accountans & adviseurs Senzer groen Projecten
16.54 Oro Nedschroef Helmond B.V. team 2
16.54 Dixap CB Fashion
17.07 Smurfit Kappa van Dam Trivent Accountants & Belastingadviseurs Senzer
17.17 Aben en Slag Advocaten Kimmenade Nederland B.V.
17.17 Nedschroef Herentals SMF Tools B.V.
17.30 E-Quest Automatisering Kuipers Ecopartners B.V.
17.40 Cialona Expo B.V. Franke Nederland B.V.
18.05 uur (18.00 uur instappen) – HALVE FINALE 1
18.07 uur (18.00 uur instappen) – HALVE FINALE 2
18.25 uur (18.20 uur instappen) FINALE
19.00 uur Prijsuitreiking Drakenbootraces 2018