Programma zondag 4 juni

Om 11 uur starten de drakenbootraces voor clubs en verenigingen.

Na afloop van de races begint om 18.30 uur de enige echte Helmondse badeendjes-race op het kanaal!

Voor € 5 kun je een lot kopen en maak je kans op een mooie prijs.

STARTTIJD BAAN 1 BAAN 2 BAAN 3
11.00 uur Albert Heijn Badmintonclub Con Brio
11.00 Basisschool De Goede Herder Fam. Swinkels
11.14 Boten Anna C.V. De Houtse Kluppels Carolus Borromeus College team 1
11.24 Carolus Borromeus College team 2 Cup D
11.24 Dames B HC Helmond De Bouwmaten
11.38 De fabeltjeskrant  Doe mar wa Ship Happens 
11.48 Helder Helmond HZV Lutra
11.48 Jan van Brabant Kabaal op het kanaal
12.02 Keijserinnedael LEV Groep
12.12 Phileutonia en Applaus team 1 Phileutonia en Applaus team 2
12.12 Lions Peelland Lopersgroep Brandevoort team 
12.26 Wilhelminaschool Monday Night Soul Crew 
12.36 Openbare Basisschool ’t Hout Rawazzi
12.36 RKSV Mulo ROC
12.50 Rotary DAS Sammusic Stichting JIBB
13.00 Stichting Veteranen Brabant Zuid Oost Vakcollege
13.00 Mannenkoor Lambardi Kookclub De Natte Mossel
PAUZE 20 min.
13.30 Basisschool De Goede Herder Albert Heijn
13.30 Badmintonclub Con Brio Fam. Swinkels
13.43 Cup D Carolus Borromeus College team 1 De Bouwmaten
13.53 Boten Anna Dames B HC Helmond
13.53 C.V. De Houtse Kluppels Carolus Borromeus College team 2
14.06 Doe mar wa Helder Helmond Jan van Brabant
14.16 De fabeltjeskrant  HZV Lutra
14.16 Ship Happens  Kabaal op het kanaal
14.29 Keijserinnedael Phileutonia en Applaus team 1 Lions Peelland
14.39 LEV Groep Lopersgroep Brandevoort team 
14.39 Rawazzi Phileutonia en Applaus team 2
14.52 Wilhelminaschool Openbare Basisschool ’t Hout
15.02 Monday Night Soul Crew  RKSV Mulo
15.02 ROC Rotary DAS
15.15 Sammusic Stichting Veteranen Brabant Zuid Oost
15.25 Stichting JIBB Mannenkoor Lambardi
15.25 Vakcollege Kookclub De Natte Mossel
PAUZE 15 min.
15.50 Basisschool De Goede Herder Boten Anna
15.50 Badmintonclub Con Brio C.V. De Houtse Kluppels
16.03 Albert Heijn Fam. Swinkels Carolus Borromeus College team 1
16.13 Carolus Borromeus College team 2 Dames B HC Helmond
16.13 Cup D De fabeltjeskrant 
16.26 De Bouwmaten Jan van Brabant
16.36 Doe mar wa HZV Lutra
16.36 Ship Happens  Helder Helmond
16.49 Kabaal op het kanaal Phileutonia en Applaus team 1 Lopersgroep Brandevoort team 
16.59 Keijserinnedael Phileutonia en Applaus team 2
16.59 Lions Peelland Monday Night Soul Crew 
17.12 Kookclub De Natte Mossel Openbare Basisschool ’t Hout
17.22 Rawazzi RKSV Mulo
17.22 ROC Sammusic
17.35 Rotary DAS Stichting JIBB
17.45 Mannenkoor Lambardi Stichting Veteranen Brabant Zuid Oost Vakcollege
17.45 Wilhelminaschool LEV Groep
Tijden berekenen, teams oproepen
18.15 HALVE FINALE
18.20 HALVE FINALE
Tijden berekenen, teams bekend maken, teams kort op kracht komen
18.45 FINALE
Tijden berekenen
19.00 Einde/uitslag bekend