Programma zaterdag 3 juni

Om 10.50 uur wordt het festival geopend met een prominentenrace tussen teams van ORO en De Zorgboog.

Vanaf 11.00 uur worden de drakenbootraces voor bedrijven gehouden conform onderstaand wedstrijdschema.

 

STARTTIJD BAAN 1 BAAN 2 BAAN 3
 10.50 uur  ORO  De Zorgboog  
11.00 uur AAE B.V. Aben en Slag Advocaten
11.00 Dixap Bavaria NV
11.14 Bouwbedrijf Van den Heuvel Helmond B.V. Broeckx Praasterink makelaars samen met Uzeker CB Fashion
11.24 Cialona Expo B.V. De Wit B.V.  Team 1
11.24 De Wit B.V.  Team 2 De Zorgboog
11.38 Elkerliek Ziekenhuis E-Quest Automatisering
11.48 Franke Nederland B.V. Goorts en Coppens Advocaten & adv.
11.48 Groep 5700 – samen met MB Advies IGO-POST
12.02
IntoAction
Kuipers Ecopartners B.V. Lampdirect team 1
12.12 Netwerkclub 0492 Lampdirect team 2
12.12 Nedschroef Herentals Nedschroef Helmond B.V.
12.26 Raymakers & Co B.V. Team 1 Prinsen BV
12.36 Stadsherberghe De Kei  Rivez Assurantiën & Risicobeheer BV
12.36 Raymakers & Co B.V. Team 2 Salzgitter Mannesmann Precision
12.50 Smurfit Kappa van Dam Trivent Accountants & Belastingadviseurs Van Dorp Installaties
13.00 Wesselman accountants & adviseurs Woningbouwvereniging Volksbelang
PAUZE 20 min.
13.30 AAE B.V. Dixap
13.30 Aben en Slag Advocaten Bavaria NV
13.43 Cialona Expo B.V. Bouwbedrijf Van den Heuvel Helmond B.V. De Zorgboog
13.53 De Wit B.V.  Team 1 Broeckx Praasterink makelaars samen met Uzeker
13.53 CB Fashion De Wit B.V.  Team 2
14.06 E-Quest Automatisering Franke Nederland B.V. Groep 5700 – samen met MB Advies
14.16 Elkerliek Ziekenhuis Stadsherberghe De Kei
14.16 Nedschroef Herentals IGO-POST
14.29 IntoAction Goorts en Coppens Advocaten & adv.
14.39 Kuipers Ecopartners B.V. Lampdirect team 2
14.39 Lampdirect team 1 Nedschroef Helmond B.V.
14.52 Salzgitter Mannesmann Precision Raymakers & Co B.V. Team 1
15.02 Prinsen BV Raymakers & Co B.V. Team 2
15.02 Rivez Assurantiën & Risicobeheer BV Smurfit Kappa van Dam
15.15 Trivent Accountants & Belastingadviseurs Wesselman accountants & adviseurs Netwerkclub 0492
15.25 Van Dorp Installaties Woningbouwvereniging Volksbelang
PAUZE 15 min.
15.50 Bavaria NV AAE B.V.
15.50 Aben en Slag Advocaten Dixap
16.03 Broeckx Praasterink makelaars samen met Uzeker Cialona Expo B.V. De Wit B.V.  Team 2
16.13 Bouwbedrijf Van den Heuvel Helmond B.V. De Wit B.V.  Team 1
16.13 CB Fashion De Zorgboog
16.26 Elkerliek Ziekenhuis Franke Nederland B.V.
16.36 Groep 5700 – samen met MB Advies Goorts en Coppens Advocaten & adv.
16.36 E-Quest Automatisering IGO-POST
16.49 IntoAction Lampdirect team 2 Netwerkclub 0492
16.59 Kuipers Ecopartners B.V. Nedschroef Herentals
16.59 Smurfit Kappa van Dam Raymakers & Co B.V. Team 1
17.12 Lampdirect team 1 Woningbouwvereniging Volksbelang
17.22 Nedschroef Helmond B.V. Raymakers & Co B.V. Team 2
17.22 Rivez Assurantiën & Risicobeheer BV Salzgitter Mannesmann Precision
17.35 Stadsherberghe De Kei Wesselman accountants & adviseurs Prinsen BV
17.45 Trivent Accountants & Belastingadviseurs Van Dorp Installaties
Tijden berekenen, teams oproepen
18.15 HALVE FINALE
18.20 HALVE FINALE
Tijden berekenen, teams bekend maken, teams kort op kracht komen
18:45 FINALE
Tijden berekenen
19.00 Einde/uitslag bekend